Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Święto Plonów - Gminne Dożynki!
2022-08-02

Niedziela – Święto Plonów – 14 sierpnia

15:00 – Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony i żniwa w kościele pw. NNMP w Czchowie


Dni Czchowa
2022-08-02

Dni Czchowa’2022

13 i 14 sierpnia

Czchów – Rynek


TWÓJ STYL - EKO!
2022-07-13

Jeśli jesteś osobą kreatywną,

chcesz poznać tajniki wykorzystywania ponownie odpadów,

dbasz o swoje miejsce na ziemi,

i masz ukończone 18 lat

to nasza propozycja jest idealna dla Ciebie


Od stycznia ozpoczyna działalność dziecięca i młodzieżowa grupa teatralna przy MOKSiRze - zapraszamy!!!
2022-01-04

Uwaga!!! Od stycznia przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie rozpoczyna działalność

Dziecięca i młodzieżowa grupa teatralna.

Zajęcia poprowadzi teatrolog - Dominika Czarnecka.

Na spotkanie organizacyjne zapraszamy wszystkich chętnych z całej gminy. Tworzymy grupę dla uczniów szkoły podstawowej, na spotkanie zapraszamy również rodziców.

14.01.2022 (piątek) godz. 17:00

sala kina Baszta w Czchowie Rynek 12

Więcej informacji tel. 146843188.


Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym w Czchowie

2022-03-23

Po raz pierwszy w historii Czchowa!!!

19 marca 2022 r. to pamiętna data dla naszej lokalnej, sportowej historii. W sobotę 19 marca  tuż przed 10-tą Tadeusz Płachta Zastępca Burmistrza Czchowa otworzył Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Kadetek i Kadetów w Tenisie Stołowym w Czchowie. Dzięki zabiegom Mateusza Malika członka Zarządu KOZTS i trenera naszej sekcji, ta ważna impreza sportowa w Małopolsce miała miejsce właśnie w Czchowie. Zaplecze techniczne jakim dysponujemy oraz zaangażowanie trenera Mateusza Malika i zespołu pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie z dyrektorem na czele pokazały, że Czchów jest doskonałym miejscem na organizację poważnych sportowych wydarzeń na poziomie województwa (i nie tylko).

Podczas otwarcia mistrzostw Tadeusz Płachta Zastępca Burmistrza Czchowa przypomniał początki tenisa stołowego w Czchowie, który od blisko 10 lat odnosi niezwykłe sukcesy np. ubiegłoroczne Wicemistrzostwo Województwa Młodziczek i Młodzików.  Następnie Sędzia Główny Paweł Mazurek omówił zasady mistrzostw i rozpoczęły się prawdziwe zawody.

Mistrzami województwa zostali Matylda Hadryś (KS Bronowianka Kraków) i Wiktor Klag (KS Gorce Nowy Targ). Złote medale w rywalizacji gier podwójnych otrzymali Julia Wiktor i Matylda Hadryś (KS Bronowianka Kraków) oraz Wiktor Klag i Piotr Gniadek (KS Gorce Nowy Targ). Najlepsi w grach mieszanych byli: Izabela Perz (UKS Gryf Gdów) i Wiktor Klag (KS Gorce Nowy Targ).

Nasi chłopcy: Kajetan Kanownik i Tomasz Nieć otarli się o medal w grze podwójnej zajmując 5 miejsce. Indywidualnie Kajetan Kanownik zajął 7 miejsce, a Tomasz Nieć 9.

Po sześciu godzinach zaciekłej walki, uczestnicy mistrzostw zostali udekorowani medalami. Zwycięzcom trofea wręczyli: Elżbieta Ogiela dyrektor MOKSiRu, Tomasz Klaga wiceprezes KOZTS oraz Mateusz Malik członek Zarządu KOZTS. W ramach ciekawostek, to w 2005 r. podczas rozgrywanego turnieju tenisa stołowego w nowo wybudowanej hali sportowej w Czchowie Mateusz Malik „zgarnął” wszystkie możliwe nagrody, które miałam przyjemność wręczyć, jak dziś okazuje się ten młody chłopiec jest trenerem czchowskiej sekcji tenisa stołowego.

Bazując na dobrej współpracy z Krakowskim Okręgowym Związkiem Tenisa Stołowego, już wkrótce będziemy gospodarzami kolejnej imprezy tenisowej. Ostatnio sprawdziliśmy się na medal. Dla Czchowa jest to wyróżnienie, na które ciężko pracowali: Mateusz Malik (trener naszej sekcji); Łukasz Pajor (ratownik medyczny podczas mistrzostw); pracownicy MOKSiRu; oraz prężnie rozwijająca się sekcja tenisa stołowego działająca przy naszym Ośrodku – a więc nasze dzieci i młodzież. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Swoje uznanie wyrażamy dla prezesa Wojciecha Biernata, wiceprezesa Tomasza Klaga Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego oraz Pawła Mazurka sędziego głównego, Andrzeja Wieczorka zastępcy sędziego głównego i Marcina Wolnickiego głównego informatyka, za pełen profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków oraz za fantastyczne podejście do zawodników biorących udział w zawodach. Dziękujemy prezesowi Piotrowi Porębie i członkowi zarządu Pawłowi Krakowskiemu UKS Jordan Zakliczyn za użyczenie sprzętu na zawody.

Wszystkich serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia na kolejnych wojewódzkich  mistrzostwach.

Elżbieta Ogiela – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie

Kalendarz wydarzeń
<< Marzec 2022 >>
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031