Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Ważne informacje dla zwiedzających!
2019-11-15

Od 15 listopada 2019 r. do 15 marca 2020r. Zamek w Czchowie jest otwarty od godz. 9:00 do godz. 16:00.

Serdecznie zapraszamy!


Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

2015-03-11

Spotkanie w imieniu Burmistrza Czchowa i Dyrektora MOKSiRu otwarł Tadeusz Płachta Zastępca Burmistrza mile witając najważniejszych gości tego dnia – a mianowicie Panie (przedstawicielki wszystkich instytucji oraz lokalnych społeczności gminy Czchów). W tym dniu dla Pań przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Pierwsza to – spektakl muzyczno-kabaretowy „Piosenki Starszych Panów” w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Domosławicach. Projekt został przygotowany przez Annę Wilk z udziałem Jacka Wojnickiego oraz pianisty Karola Wątroby. Wystąpili: Anna Kukla, Sylwia Motak, Natalia Siemaszko, Adriana Łach,  Milena Bodurka, Anna Pysno, Justyna Staszak, Agnieszka Joniec, Magdalena Hołyst oraz Adrian Zelek. Publiczność była zachwycona koncertem, a dowodem tego jest dwukrotne wykonanie piosenki finałowej „Piosenka jest dobra na wszystko”.  Następnie Burmistrz Czchowa złożył Paniom wyjątkowe życzenia, w których zaznaczył, że każdy dzień roku powinien być jak Dzień Kobiet, i aby w tym dniu nigdy nie zabrakło „… odrobiny mężczyzny na co dzień …”. Kolejna niespodzianka to obdarowanie przez Burmistrza Czchowa, Zastępcę Burmistrza i Sekretarza Gminy - Pań kwiatami, tym razem goździkami, co więcej wraz z goździkiem Panie otrzymały rajstopy i kartki z życzeniami, wykonane przez pracowników MOKSiRu.

Po części oficjalnej zaprosiliśmy Panie na poczęstunek. Były pyszne kanapeczki przygotowane przez panie Bernadetę Krakowską i Renatę Bojdo, oraz ciasta ufundowane przez Piekarnię Awiteks Państwa Nakielnych. Serdecznie Państwu dziękujemy za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.  

Następna niespodzianka skierowana była tym razem do pań, które brały udział w projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie na Śliwkowym Szlaku, a była nią nowość wydawnicza „BAJU, BAJU O ŚLIWKOWYM KRAJU…” oraz specjalne wydanie gazety krakowskiej  „Małopolanie Gotują”, w której na stronie 18 i 19 Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Czchów polecały pyszności kulinarne. Gazetki rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Mamy nadzieję, że pomimo niewielkiego ścisku panującego w czasie poczęstunku, chwile spędzone z nami 9 marca zostaną przez Panie mile zapamiętane.

Wszystkiego najlepszego – drogie Panie!!!  

Elżbieta Ogiela

Dyrektor MOKSiRu

 

foto Jerzy Wojakiewicz 

Kalendarz wydarzeń
<< Czerwiec 2021 >>
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930