Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Zapraszamy na zajęcia sportowe PIASTA
2023-01-18


Był to piękny, wyjątkowy i poruszający Koncert Kolęd i Pastorałek
2023-01-03

Wieczorną porą w Nowy Rok, w kościele parafialnym w Czchowie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek dedykowany Wojtusiowi Kiełbasie, mieszkańcowi Biskupic Melsztyńskich.


Kółko szachowe
2022-09-09

Kochani!
Od 20 września 2022 rozpoczynamy zajęcia szachowe w ramach kółka szachowego działającego przy MOKSiR w Czchowie. W tym roku patronat nad kółkiem obejmuje Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej, które finansuje instruktora.


Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


„Mikołajki, mikołajki to jest taki wieczór z bajki, gdy się każdy dzieckiem staje….”

2022-12-05

„Mikołajki, mikołajki to jest taki wieczór z bajki, gdy się każdy dzieckiem staje….”

4 grudnia 2022 w sali kina Baszta w Czchowie odbyło się spotkanie ze Świętym Mikołajem. Podczas wydarzenia wystąpił Klub Seniora „Nasza Chata” z przedstawieniem „Rzepka”, które dostarczyło wszystkim, małym i dużym mnóstwo śmiechu. Seniorzy jak zawsze wspaniale wcielili się w swoje role i umilili nam czas oczekiwania na przyjazd Świętego Mikołaja.

Kolejna niespodzianka przygotowana przez MOKSiR to spektakl „Niko ratuje święta”. Tym razem z treści profilaktyki zdrowia i przeciwdziałania alkoholizmowi, dzieci zrozumiały, że trzeba wierzyć w siebie, nie wolno się poddawać i że należy pomagać innym w trudnych chwilach.

Następnie odbyło się wyczekiwane spotkanie ze Św. Mikołajem. Najwięcej radości z upominków miały małe dzieci, a ich uśmiech był nagrodą za wszystkie trudy. Podczas spotkania prezentami obdarowaliśmy uczestników konkursów pt. „Kartka z życzeniami dla Św. Mikołaja” i „Ozdoba na Choinkę”, oraz dzieci z zajęć wokalnych, grup tanecznych Mali Czchowianie i Złocoki. Święty zostawił również upominki dla sportowców sekcji piłki nożnej i tenisa stołowego, harcerzy, uczestników zajęć plastycznych, teatralnych oraz kółka szachowego. Do przygotowań 380 paczek mikołajkowych włączyli się sponsorzy: Cieśla Eugeniusz Zumec Zakład Urządzeń Mechanicznych, Krystyna i Dariusz Drożdż, Władysław Osada Firma Produkcyjna Usługowo - Handlowa Osada-Eko-Pol, Sacha Tadeusz Drew Trans Biesiadki, Małgorzata i Józef Góral Firma Góralmet Spółka Z O. O., Piotr Musiał Firma Jurbet z Jurkowa. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

     

Wydarzenie realizowane było przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie i finansowane z budżetu Gminy Czchów na działania mające na celu realizację lokalnej międzysektorowej polityki przeciwdziałania negatywnym skutkom spożywania alkoholu.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i wsparcie spotkania ze Świętym Mikołajem

Dyrektor i Pracownicy MOKSiR w Czchowie

Kalendarz wydarzeń
<< Grudzień 2022 >>
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031