Jaśkowy Sad, to miejsce hodowli alpak, w którym całe rodziny miło spędzają czas w towarzystwie przyjaznych alpak. Oferuje jednodniowe wycieczki dla szkół i przedszkoli, pyszne domowe wypieki, prawdziwą lemoniadę oraz wiele innych atrakcji.

Zapora Wodna – oddziela Jezioro Czchowskie od rzeki Dunajec. Zbudowana została w latach 1936-1949. Przez zaporę prowadzi droga, którą można dotrzeć do miejscowości Piaski-Drużków.

Przeprawa promowa Czchów/Piaski-Drużków – prom jest bezpłatny i kursuje w godzinach od 6:00 do 21:00.

Przeprawa promowa Wytrzyszczka/Tropie – prom mechaniczny, bezpłatny, czynny cały rok od 5:00 do 21:00 (przerwa od 12:00 do 13:00).

Deptak spacerowy, przylegający do zalewu czchowskiego, doskonałe miejsce na odpoczynek podczas podróży.

Kąpielisko „Chorwacja”, szeroko znane miłośnikom letniego wypoczynku. Latem oferuje odpoczynek nad wodą, plaże, wypożyczalnie różnego sprzętu do pływania oraz park linowy, dysponuje zapleczem gastronomicznym i noclegowym, organizuje także kajakowe spływy Dunajcem. Przez cały rok można tam korzystać z łowisk i wędkować.

Kajakowe spływy Dunajcem z Jurkowa. Kajakiem z biegiem Dunajca może wybrać się każdy, zarówno indywidualnie jaki i rodzinnie wraz z dziećmi. Brak własnego kajaka nie jest przeszkodą w poznawaniu fascynujących okolic Dunajca – można go wypożyczyć na miejscu. Spływ kajakiem to duża dawka adrenaliny, która pozwala zapomnieć o codzienności i odstresować się po ciężkiej pracy. Piękne otoczenie, spokój i przygoda na wodzie to idealny relaks.

Kajakowe Południe – rozpoczęcie spływu z Czchowa (stadion sportowy)

Izba Pamięci Grupy Rekonstrukcji Historycznej – udostępnia okazy z czasów wojennych. Idealne miejsce dla miłośników historii. Wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy prosimy o kontakt z właścicielami: tel. 602 359 941.