„CZCHÓW DLA WOJTUSIA” – wielkanocny kiermasz charytatywny

Wszyscy wiemy jak wielkie szczęście mamy, gdy nasze dzieci są zdrowe. Niestety niektóre z nich chorują na bardzo poważne i nieuleczalne choroby. Jednym z takich dzieci jest Wojtuś Kiełbasa, mały mieszkaniec naszej gminy. Na leczenie potrzebuje jeszcze dużo pieniędzy. Proszę pomóżmy Wojtusiowi, aby mógł chodzić ze swoimi rówieśnikami do szkoły, bawić się i uśmiechać. Na terenie naszej gminy i nie tylko prowadzonych jest wiele zbiórek. Wszystkim osobom zaangażowanym w ich realizację bardzo dziękujemy.

Zbliża się czas Świąt Wielkanocnych i poniekąd z tej okazji, ale dla Wojtusia organizujemy kiermasz „Czchów dla Wojtusia”. Do akcji przyłączyły się różne instytucje, począwszy od tych, do których uczęszczają najmniejsze dzieci jak Klub Dziecięcy „Miś” w Czchowie, Publiczne Przedszkole w Czchowie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami. Zaangażowane są również panie z Koła Gospodyń w Czchowie i Parafialnego Caritas. MOKSiR koordynuje działania i aktywnie pomaga. Wspierają nas Parafia Czchów i Urząd Miejski w Czchowie. Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję, czy to przez ofiarowanie dekoracji świątecznych, czy innego rękodzieła lub ciasta czy ciasteczek.

Wszystkich chętnych do niesienia pomocy Wojtusiowi prosimy o kontakt z MOKSiRem – tel. 146843188. Będziemy również wdzięczni za udostępnienia, żeby ta informacja mogła dotrzeć do jak największej liczby osób.

Prosimy Was również o odwiedzenie naszego stoiska 26 marca na placu kościelnym w godz. od 8:00 do 12:00. Każda forma pomocy jest niezmiernie ważna. Podarujmy Wojtusiowi choć odrobinę zdrowia.