EKO-KREATYWNE ZAJĘCIA RECYKLINGOWE DLA DZIECI!

Dzisiaj chcemy podzielić się niesamowitymi efektami naszych warsztatów z recyklingu, które odbywały się w Czchowie, Tymowej oraz Złotej! Nasze małe artystki i artyści wzięli udział w niezwykłych zajęciach, podczas których tworzyliśmy coś pięknego z pozornie niepotrzebnych rzeczy.

Kapelusze z Opakowań po Serku Mascarpone:

Nasze dzieciaki odkryły swoją artystyczną duszę, przekształcając zwykłe opakowania po serku mascarpone w magiczne kapelusze! Każdy z nich jest unikatowy, pełen kolorów i kreatywnych zdobień. Zobaczcie, jak wspaniale potrafią łączyć ekologię z kreatywnością!

Sówki z Tektury:

Oprócz kapeluszy, nasze dzieci stworzyły również urocze sówki z tektury. Ich pomysłowość nie miała granic! Nasze spotkania to nie tylko zajęcia plastyczne, ale także lekcja ekologii i odpowiedzialności za naszą planetę. Dzieci uczą się, że nawet pozornie nieprzydatne rzeczy mogą stać się dziełem sztuki.

Dziękujemy naszym małym artystom za ich zaangażowanie, pomysłowość i determinację. Ich prace są nie tylko piękne, ale także przypominają nam o sile kreatywności i recyklingu. Mamy nadzieję, że te zajęcia będą inspiracją dla innych, zachęcając do tworzenia i dbania o naszą planetę jednocześnie! ♻️🎨✨

Zadanie publiczne pn. „Ekologia to super zabawa!” jest współfinansowane przez Powiat Brzeski.