Koncert SPANISH NIGHT

Kochani, 19, 20 i 21 sierpnia zapraszamy Was na Koncerty „Spanish night”. Artystami wydarzeń będą – gitarzysta Tomasz Radziszewski oraz orkiestra z Myślenic Polish Art Philharmonic, której dyrektorem artystycznym jest Michał Maciaszczyk.

W programie „Spanish Night” znajdują się najsłynniejsze i ukochane przez publiczność utwory hiszpańskie, nierozerwalnie kojarzone z gitarą. Gorąco zachęcamy do udziału w koncertach, a szczególnie w czchowskim, który odbędzie się 20 sierpnia na dziedzińcu zamku o godz. 17:00.

Przypominamy, że pierwszy koncert odbędzie się 19. sierpnia 2023 roku w Amfiteatrze w Tarnowie o godz. 18.00, kolejny 20.sierpnia 2023 roku na Baszcie Zamku w Czchowie o godz. 17.00, a ostatni w sali lustrzanej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu 21.sierpnia 2023 roku o godz. 17.00. Koniecznie musicie z nami być.

Szczegóły u organizatora. Mecenat finansowy i organizacyjny nad działalnością Orkiestry sprawują: Gmina Myślenice oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego oraz ze środków promocji STOART. Partnerami wydarzenia są – Tarnowskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Kultury i Rekreacji w Czchowie. Patronami medialnymi wydarzenia są – Gazeta Myślenicka, Telewizja Myślenice iTV, portal Miasto – info.