6. Konkurs Piękna Posesja Ziemi Czchowskiej – wyniki

Świat, który nas otacza przepełniony jest wieloma barwami, zapachami, dźwiękami, możemy go podziwiać, ale przede wszystkim powinniśmy o niego dbać. I właśnie wielu z nas o swój maleńki skrawek ziemi dba w zaciszu ogrodu. Ogrody niejednokrotnie urzekają pięknem, a pomysłowość w wykorzystaniu „różnych rzeczy” na kwietniki, czy naczynia do przechowywania wody zaskakuje.

Chcąc wyróżnić właśnie takie wyjątkowe miejsca, które zachwycają wyglądem i pomysłowością, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej organizuje konkurs Piękna Posesja Ziemi Czchowskiej. W tym roku po raz 6, spośród zgłoszonych do konkursu ogrodów zdecydowaliśmy się wyróżnić kilka z nich.

Komisja w składzie Tomasz Horzymek, Bernadeta Krakowska i prezes stowarzyszenia Elżbieta Ogiela przyznała I miejsce ogrodowi – oazie spokoju, gdzie natura współgra z elementami użytkowymi, którym opiekuje się Pani Lucyna Zielińska w Piaskach-Drużkowie, II miejsce przyznała Pani Barbarze Pasiece w Jurkowie, a III Pani Marii Roczniak w Czchowie.

Fundatorami nagród jest P.P.H.U. NITUS i Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej.

Gratulujemy laureatom!!!