Fantastycznie i aktywnie z MOKSiR Czchów – relacja z przebiegu ferii zimowych’2023

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia.

Czas wolny od zajęć lekcyjnych bardzo szybko mija i nim się obejrzymy, trzeba wracać do szkoły. Tak też było w tym roku. Podczas przerwy zimowej przygotowaliśmy specjalną ofertę aktywnego spędzenia czasu. Wśród naszych propozycji były m.in. wyjazdy do kina, na kręgle i trampoliny, do pasażu doświadczeń oraz zajęcia plastyczne i bal karnawałowy. Piłkarze i tenisiści rozwijali swoje pasje na zajęciach sportowych organizowanych w ramach obozów. Każdy wyjazd, atrakcja, warsztaty i zajęcia sportowe dostarczały niezwykłych wrażeń. Grupa, nieco zróżnicowana wiekowo, była fantastyczna. Wszyscy współpracowali wzorowo, a przede wszystkim świetnie się bawili i zdobywali nowe umiejętności.

Niestety z uwagi na ograniczoną liczbę wolnych miejsc, tylko część dzieci i młodzieży mogła skorzystać z proponowanych przez nas atrakcji.

Koszty organizacji przedsięwzięcia zostały w części pokryte z dotacji celowej przyznanej przez Gminę Czchów, na podstawie Umowy dotacji celowej Nr EZK.032.4.2023.KH z przeznaczeniem na dofinansowanie Aktywnych Ferii Zimowych, z cyklu działań kulturalno-edukacyjnych dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Gminy Czchów. Część środków również przeznaczył MOKSiR i rodzice.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia.

Elżbieta Ogiela