ŚWIĘTOWANIE DNIA KOBIET W CZCHOWIE

Dzień Kobiet w Czchowie był wyjątkową okazją na chwilę relaksu i rozrywki, na co dowodem było spotkanie 6 marca, w sali kina „Baszta”.🌷

🔹Spotkanie rozpoczęliśmy od koncertu „Muzyczny Bukiet” w wykonaniu Andrzej Tan, ten wyjątkowy występ napełnił widzów wzruszeniem, refleksją i radością.

Solidną dawkę humoru dostarczył Kabaret A JAK, w występie pt. „Mam tak samo, jak Ty”. Panie rozbawiły wszystkich zgromadzonych do łez.

🔹W tym dniu, ogromną niespodzianką okazało się spotkanie z Lucyną Mazur, finalistką programu „The Voice of Senior”, która niespodziewanie nas odwiedziła. Nasze wsparcie i wyrazy uznania mogliśmy przekazać bijąc brawo gdy tylko pojawiła się na scenie. Wszyscy byliśmy głęboko wzruszeni. Korzystając z okazji, zaprosiliśmy Lucynę Mazur na nadchodzące Dni Czchowa. Zapewniła nas, że na pewno się spotkamy i wyraziła ogromne wzruszenie za okazane wsparcie, które otrzymała od mieszkańców Gminy Czchów podczas transmisji muzycznego show.

🔹Na zakończenie wieczoru Burmistrz Czchowa, przekazał najlepsze życzenia wszystkim mieszkankom gminy. Panowie: Burmistrz Czchowa Marek Chudoba, Wiceburmistrz Tadeusz Płachta oraz Sekretarz Gminy Czchów Jarosław Gurgul osobiście wręczyli tulipany i słodkie upominki Paniom, podkreślając w ten sposób ich wyjątkowość i rolę w społeczeństwie.

Serdecznie dziękujemy Państwu Nakielnym, za ufundowanie przepysznych muffinek, które były kolejnym słodkim dodatkiem do wieczoru pełnego emocji i wrażeń. 🧁

Kobiecy wieczór w Czchowie był nie tylko okazją do świętowania, ale także do integracji i wspólnego spędzania czasu w miłej atmosferze.

fot. Daniel Jaje

DZIŚ 8 MARCA, SKŁADAMY WSZYSTKIM KOBIETOM SERDECZNE ŻYCZENIA – NIECH KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE PEŁEN RADOŚCI, MIŁOŚCI, SPEŁNIENIA I PIĘKNYCH CHWIL. DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ SIŁĘ, WYTRWAŁOŚĆ I WSPARCIE, KTÓRE DAJECIE ŚWIATU KAŻDEGO DNIA. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!