ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA!

Jedną z propozycji, przygotowywanych przez MOKSiR, dla naszych najmłodszych jest dzień seansów filmowych, zwieńczony warsztatami plastyczno-artystycznymi. Wszystko to odbędzie się już 1 czerwca 2023r., w kinie „Baszta” w Czchowie i Czchowskich Piwnicach.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:

godz. 9:00 (kino „Baszta”) film animowany o pasikoniku Toniku, który jest prawdziwym włóczykijem. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Niestety Tonik daje się omotać podstępnej osie i otrzymuje miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać, postanawia naprawić swe błędy i zasłużyć na serce królowej.

godz. 11:00 (kino „Baszta”) druga część filmu animowanego o pierwszej prehistorycznej rodzinie, która jest gotowa stawić czoła kolejnym wspaniałym przygodom! Przetrwali już jadowite bestie, klęski żywiołowe, a nawet młodzieńczą miłość, lecz teraz muszą zmierzyć się ze swoim nowym największym wyzwaniem… inną rodziną!

godz. 12:00 (Czchowskie Piwnice) warsztaty plastyczno-artystyczne – niezwykła okazja do twórczego spędzenia czasu, rozwijania wyobraźni i odkrywania artystycznych talentów. Nie zapomnijcie przynieść ze sobą dobrego humoru, kreatywności i chęci do wspólnego tworzenia!

ZAPRASZAMY!

Więcej atrakcji już wkrótce!