ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA TRENINGI TENISA STOŁOWEGO!

To nie tylko wspaniała forma aktywności fizycznej, ale także szansa na rozwijanie licznych umiejętności. Od 2013 roku przy ośrodku działa MOKSiR Czchów – Sekcja Tenisa Stołowego, w 2021 r. nasi zawodnicy zdobyli Wicemistrzostwo Małopolski Młodzików, a dzisiejsi wychowankowie to wielokrotni medaliści Mistrzostw Województwa i uczestnicy prestiżowych ogólnopolskich turniejów, na których zajmowali wysokie miejsca w rankingach. Zajęcia odbywają się na hali sportowej w Czchowie (ul. Sądecka 185), a prowadzi je wykwalifikowany trener Mateusz Malik – trzykrotny Mistrz Polski Sędziów, zawodnik I ligi słowackiej, który zajął III miejsce w Mistrzostwach Polski.

Istnieje wiele powodów dla których warto podjąć przygodę z tenisem stołowym, a oto kilka z nich:

  1. Rozwój koordynacji ruchowej: Tenis stołowy wymaga precyzyjności i szybkiego reagowania, trening tej dyscypliny pomoże w doskonaleniu zdolności kontrolowania ciała.
  2. Poprawa kondycji fizycznej: Gra w tenisa stołowego to świetny sposób na utrzymanie dobrej kondycji. Dynamiczne mecze i energiczne ruchy pomagają w rozwoju sprawności fizycznej.
  3. Trening koncentracji: Aby być skutecznym w tenisie stołowym, trzeba być bardzo skoncentrowanym na grze – to pomoże w poprawie koncentracji, nawet w innych aspektach życia.
  4. Rywalizacja i duma: Współzawodnictwo w tenisie stołowym dostarcza mnóstwa emocji i satysfakcji. Zdrowa rywalizacja, osiąganie postępów, czy wygrywanie meczów to źródło dumy i motywacji.
  5. Rozwój społeczny: Gra w tenisa stołowego jest często rozgrywana w parze lub zespołowo, co sprzyja nawiązywaniu relacji i współpracy z innymi. To także doskonała okazja do budowania przyjaźni z innymi zawodnikami sekcji.
  6. Dostępność: Tenis stołowy jest dostępny dla ludzi w różnym wieku i o różnym poziomie umiejętności. Nie potrzeba specjalnego sprzętu – wystarczą dobre chęci.
  7. Zabawa: Przede wszystkim, gra w tenisa stołowego przynosi dużo frajdy! To emocjonujący sport, który dostarcza wiele radości i uśmiechu.

Niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, tenis stołowy będzie świetnym sposobem na aktywne spędzanie czasu i zdobywanie nowych umiejętności. Dołącz do nas na treningach i doświadcz wszystkich tych korzyści.

Zapewnimy optymalne warunki treningowe:

– doświadczonego instruktora,
– trening na wiele piłek, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod treningowych (np. robota, który narzuca piłeczki),
– szkolenia taktyczne,
– metody treningowe dopasowane do poziomu zaawansowania uczestnika,
– zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe,
– godziny treningów dopasowane do potrzeb uczestników.

TERMINY TRENINGÓW:

PONIEDZIAŁKI: 17:15 – 18:45
grupa początkująca (roczniki 2014-2017): 1 godzina,
grupa zaawansowana: 1,5 godziny

ŚRODY: 15:30 – 17:00
grupa początkująca: 1 godzina,
grupa zaawansowana: 1,5 godziny

CZWARTKI (godziny treningów ustalane z trenerem)
grupa zaawansowana: 1,5 godziny

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszych treningów lub masz pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu – 14 684 31 88 lub 790 608 602.

Poniżej załączamy filmik z zajęć pn. „Spotkaj się z mistrzem w swojej szkole”, które miały miejsce w Szkole Podstawowej w Czchowie, z udziałem Naszego trenera – Mateusza Malika. Podczas tego wydarzenia dzieci miały okazję poznać korzyści płynące z gry w tenisa oraz dowiedzieć się, że ta dyscyplina sportu nie zna żadnych ograniczeń. Zobaczcie sami!

Zapraszamy do wspólnej sportowej przygody!