II POWIATOWY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I POEZJI ŚPIEWANEJ,„MŁODZI DLA NIEPODLEGŁEJ” IWKOWA 2023

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie i Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej zapraszają uczniów szkół podstawowych z gminy Czchów do udziału w gminnym etapie „II POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I POEZJI ŚPIEWANEJ „MŁODZI DLA NIEPODLEGŁEJ”” realizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Gminy Iwkowa i Gminny Ośrodek Kultury w Iwkowej.


Gminny etap przesłuchań odbędzie się 27.10.2023r. w sali kina Baszta w Czchowie, rozpoczęcie o godzinie 9:00, w trzech kategoriach wiekowych:

– klasy I – III

– klasy IV – VI

– klasy VII – VIII.

Uczestnikami konkursu piosenki patriotycznej i poezji śpiewanej mogą być soliści, soliści z akompaniatorem lub z chórkiem, grupy wokalne i zespoły.

Uczestnicy z klas I – VI przygotowują i wykonują jedną pieśń lub piosenkę o charakterze patriotycznym, bądź utwór z repertuaru poezji śpiewanej, a uczestnicy klas VII – VIII przygotowują i wykonują jedną pieśń lub piosenkę o charakterze patriotycznym oraz jeden utwór z repertuaru poezji śpiewanej.


Chęć wzięcia udziału w gminnym etapie konkursu zgłaszamy do MOKSiR w Czchowie do 24 października 2023r.

Eliminacje do konkursu powiatowego prowadzone są w oparciu o przesłany regulamin przez GOK w Iwkowej.

Reprezentacja z gminy Czchów – laureaci etapu gminnego – (po 6 wykonawców z 7 gmin powiatu Brzeskiego) weźmie udział w przesłuchaniach konkursowych zorganizowanych w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Iwkowej oraz podczas akademii z okazji „Odzyskania Niepodległości przez Polskę” – 11 listopada 2023r. w Czchowie.
Uwaga: Wszystkie szczegóły w regulaminie lub w MOKSiR Czchów ul. Rynek 2 (CIT) oraz pod nr tel. 14 684 31 88