Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Kolędnicy z Tymowej zawitają do Czchowa 21 stycznia - zapraszamy na spotkanie z kolędnikami!!!
2018-01-16


Kolędnicy z Tymowej zawitają do Czchowa 21 stycznia - zapraszamy na spotkanie z kolędnikami!!!
2018-01-16


Kolędnicy z Tymowej zawitają do Czchowa 21 stycznia - zapraszamy na spotkanie z kolędnikami!!!
2018-01-16


Dla Babci, dla Dziadka!!!
2018-01-10


Noworoczny Koncert Kolęd
2018-01-09


Jasełka wg Rydla - 27 stycznia sala kina Baszta
2018-01-09


14. GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK DZIECI DO LAT 9-CIU
2018-01-04


Nabór do sekcji tenisa stołowego MOKSiRu
2017-09-06


Ogłaszamy nabór do sekcji MOKSiR Piast Czchów
2017-02-27


Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


Zagrożenia wobec przyrody wywołane przez człowieka oraz sposoby ochrony przed nimi

2017-10-13

Spośród kilkudziesięciu prac Komisja wyłoniła zwycięzców wg kategorii:

KATEGORIA I (Przedszkole i kl. 0)

I miejsce: Tomasz Piwowar (PP Jurków), Maria Drużkowska (PSP Czchów), Oliwia Michalczyk (PP Jurków), Jagoda Nidecka (PP Jurków), Lena Kupczyk (ZSiP Złota), Szymon Michalczyk (PP Jurków), Wojciech Ptak (PP Jurków), Oliwia Hajduga (PP Jurków).

II miejsce: Norbert Morys (PP Jurków), Kacper Szot (PP Czchów), Aleksandra Osuch (PP Tymowa), Hubert Maciaś (PP Jurków), Maksymilian Olchawa (PP Jurków), Karolina Szot (PSP Wytrzyszczka), Amelia Janik (PP Tymowa).

III miejsce: Magdalena Kołodziej (PP Jurków), Zbigniew Zając (PP Jurków), Oskar Maciaś (PP Jurków).

KATEGORIA II (kl. I-III)

I miejsce: Szymon Hnatów (PSP Czchów), Jakub Ogiela (PSP Jurków), Nadia Śmiertka (PSP Czchów), Maksymilian Drużkowski (PSP Czchów).

II miejsce: Julia Dudek (PSP Czchów), Hubert Rzepka (PSP Jurków), Lena Karpiel (PSP Wytrzyszczka), Michał Kornaś (PSP Czchów)

III miejsce: Ewelina Bileńska (PSP Czchów), Franciszek Ryba (PSP Czchów)

KATEGORIA III (IV-VIII)

I miejsce: Julia Potera (PSP Jurków), Magdalena Kornaś (PSP Jurków), Izabela Kornaś (PSP Jurków), Jakub Szot (PSP Wytrzyszczka), Aleksandra Strączek (PSP Tymowa)

II miejsce: Tomasz Kornaś (PSP Jurków), Adrian Janawa (PSP Jurków), Zuzanna Pajor (PSP Czchów), Agnieszka Sapała (PSP Tymowa)

III miejsce: Eliza Zelek (PSP Jurków), Karolina Witkowska (PSP Jurków), Michał; Marecik (ZSiP Złota), Aleksandra Mida (PSP Tymowa).

 

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Podsumowanie projektu oraz rozdanie nagród laureatom konkursu odbędzie się 27 października 2017 r. w sali kina Baszta w Czchowie o godz. 9:30.

 

P. Kumorek

Kalendarz wydarzeń
<< Styczeń 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031