Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Jeśli kochasz kwiaty, a twój ogród zachwyca kolorem i zapachem – to nasz konkurs jest idealną propozycją dla Ciebie.
2022-06-15

Już dzisiaj wyślij zgłoszenie, a my docenimy Twoje starania i podzielimy się widokiem na Twój piękny ogród lub kwietny balkon z mieszkańcami naszej gminy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lipca 2022

Komisja po wcześniejszym kontakcie odwiedzi Cię w dogodnym terminie od 16 lipca do 10 sierpnia

Wręczenie certyfikatów i nagród podczas Dni Czchowa

 

Uwaga: wszystkie szczegóły w regulaminie na stronie www.moksir.czchow.pl

lub pod nr tel. 146843188


Od stycznia ozpoczyna działalność dziecięca i młodzieżowa grupa teatralna przy MOKSiRze - zapraszamy!!!
2022-01-04

Uwaga!!! Od stycznia przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie rozpoczyna działalność

Dziecięca i młodzieżowa grupa teatralna.

Zajęcia poprowadzi teatrolog - Dominika Czarnecka.

Na spotkanie organizacyjne zapraszamy wszystkich chętnych z całej gminy. Tworzymy grupę dla uczniów szkoły podstawowej, na spotkanie zapraszamy również rodziców.

14.01.2022 (piątek) godz. 17:00

sala kina Baszta w Czchowie Rynek 12

Więcej informacji tel. 146843188.


Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


Gmina Czchów na targach turystycznych

2016-04-15

Targi trwały cztery dni – od 7 do 10 kwietnia, podczas nich wystawcy z całej Polski prezentowali swoje specjały i wyroby. Lokalne Grupy Działania z terenu małopolski, prezentowały się na wspólnym stoisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. „Stowarzyszenie na Śliwkowym Szlaku” reprezentowane było przez grupę roboczą z gminy Czchów. Trzeba przyznać, że nasze stoisko było wyjątkowe, po raz kolejny ugościliśmy odwiedzających targi śliwkowymi wyrobami, z suską sechlońską w roli głównej, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Goście zachwycali się smakiem śliwki zawijanej w boczek, chleba ze śliwką, ciasta kruchego z powidłami śliwkowymi, drożdżówki z suską, czy kołaczyków z miodem i śliwką oraz polędwicy faszerowanej śliwką. Magnetyczna okazała się również ankieta na temat spostrzeżeń oraz oczekiwań dotyczących LGD „Na Śliwkowym Szlaku” i Gminy Czchów, za jej wypełnienie każdy otrzymał atrakcyjną nagrodę. Kieleckie targi okazały się dużym sukcesem, stoisko odwiedziły tłumy gości, z których duża grupa zadeklarowała chęć odwiedzenia nas. 

            Kolejne targi przed nami, tym razem będziemy w Krakowie. 23 i 24 kwietnia 2016 r. podczas XIX Małopolskiej Giełdy Agroturystycznej zaprezentujemy turystyczną gminę Czchów. Mamy nadzieję, że tam również odniesiemy sukces.

            Korzystając z dobrych praktyk i współpracy z naszymi przedsiębiorcami z branży turystycznej i okołoturystycznej na targi przygotowaliśmy naprawdę wyjątkową ofertę. Oprócz informacji w formie papierowej, na stoiskach prezentujemy regionalne smakołyki (również w formie degustacji), a odwiedzający nasze stoiska za wypełnienie ankiet informacyjnych,  otrzymują wyjątkowe prezenty! Voucher upominkowy w formie „Podwójnej doby hotelowej dla dwóch osób w Hotelu Łaziska w Czchowie”, „Doby hotelowej dla dwóch osób w Pensjonacie Zacisze w Czchowie”, „Doby hotelowej dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym Saluto w Biskupicach Melsztyńskich”, „Doby hotelowej dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym Nad Jeziorem w Piaskach-Drużkowie”, „Biletu wstępu na Kąpielisko Chorwacja w Jurkowie”, „Biletu wstępu do Space Clubu w Czchowie”, „Zaproszenia na darmowy Spływ Kajakiem na trasie Jurków-Zakliczyn”, „Biletu wstępu na wieżę zamkową w Czchowie”, „Zestawu obiadowego w Barze Taurus w Czchowie”,  „Dużej pizzy w Pizzerii Słoneczny Stok w Czchowie”. Oczywiście Przedsiębiorcy ofiarowali nam od kilku do kilkunastu voucherów na wybrane atrakcje. Podziękowania za pomoc i przekazanie naprawdę wyjątkowych upominków dla turystów składamy na ręce właścicieli:

Firmy RABEK z Jurkowa,

Pensjonatu Zacisze z Czchowa,

Gospodarstwa Agroturystycznego Saluto w Biskupicach Melsztyńskich,

Gospodarstwa Agroturystycznego Nad Jeziorem w Piaskach-Drużkowie,

Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego TAURUS w Czchowie,

Pizzerii Słoneczny Stok w Czchowie,

Space Clubu w Czchowie,

Kajaki Dunajcem w Jurkowie. 

Ze strony Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie dla uczestników targów przygotowaliśmy kilkadziesiąt biletów wstępu na Basztę oraz całe mnóstwo gadżetów (kubki, maskotki, torby, kredki, piłki, publikacje,…)

Mamy nadzieję, że w ten oto sposób wszyscy zyskamy liczne grono nowych gości, a możliwość zaprezentowania Państwa ofert i atrakcji szerokiej publiczności na wspólnych stoiskach pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych na kolejne sezony.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.

Urząd Miejski w Czchowie

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie 

Kalendarz wydarzeń
<< Czerwiec 2022 >>
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930