Miejski Ośrodek
Kultury Sportu i Rekreacji
w Czchowie

Polecane wydarzenia

Gramy dla Jacka
2017-11-10


Gramy dla Jacka
2017-11-10


Gramy dla Jacka
2017-11-10


Gramy dla Jacka
2017-11-10


Gramy dla Jacka
2017-11-10


99 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości
2017-11-03


Zapraszamy na Akcję oddawania krwi
2017-11-03


Nabór do sekcji tenisa stołowego MOKSiRu
2017-09-06


Kalendarz imprez w Gminie Czchów
2017-05-24


Ogłaszamy nabór do sekcji MOKSiR Piast Czchów
2017-02-27


Turystyka Pielgrzymkowa w gminie Czchów
2016-06-14
Bogato zdobione kościoły w gminie Czchów stanowią atrakcyjną perełkę dla miłośników turystyki pielgrzymkowej. Zapraszamy do zwiedzania!


Ważne informacje tele-adersowe dla TURYSTY
2016-06-14

Informacje / Information / Touristen Auskunft


Tak wiele do odkrycia - Zaprasza Gmina Czchów
2016-06-14

Gmina Czchów – idealne miejsce wypoczynku dla Ciebie!


"OD SZCZYTU DO SZCZYTU" - Odwiedź 45 miejsc i odkryj nieznane...
2015-11-30
Mateusz i Angelika - aktywni i kreatywni pasjonaci górskich wędrówek ruszają z nową akcją w okolicach Jeziora Rożnowskiego. Projekt "od Szczytu do Szczytu" zakłada, odwiedzenie przez turystów 45 najatrakcyjniejszych wzniesień i szczytów w siedmiu gminach: Iwkowej, Łososinie Dolnej, Laskowej, Czchowie, Lipnicy Murowanej, Gródku nad Dunajcem i Korzennej.


Najpiękniejsze kartki na Boże Narodzenie w wykonaniu dzieci i młodziezy z gminy Czchów

2016-12-20

Konkurs był skierowany do uczniów szkoły podstawowej i podzielony został na trzy kategorie: Przedszkole, kl. I-III oraz kl. IV-VI. Pracę oceniała komisja w składzie: Patrycja Janicka-Raciborska, Joanna Dębiec, Paulina Kumorek. Spośród wielu kartek wyłoniliśmy zwycięzców:

Kategoria IV-VI

miejsce I: Manuel Bodurka Tymowa, Patrycja Święch Złota

miejsce II: Emilia Filipek Jurków, Wiktoria Bukowiec Tymowa, Daria Kornaś Tymowa, Klaudia Piech Złota, Zuzanna Janik Tymowa

miejsce III: Radosław Dudek Domosławice, Kacper Duda Domosławice, Julia Kornaś Złota, Maja Horzymek Czchów, Ewelina Karpiel Tymowa

Kategoria I-III

miejsce I: Zuzanna Pajor Czchów, Zuzanna Sapała Złota, Julia Sapała Złota, Julia Dziedzic Czchów, Karolina Sroka Tworkowa, Tomasz Mleczko Złota, Damian Komajszko Tymowa, Emilka Kawa Złota, Julia Perc Tymowa, Wiktoria Strączek Tymowa, Adrian Kołodziej Złota, Barbara Cecuga Tworkowa

miejsce II: Patryk Pytel Tymowa, Kamil Maciaś Tworkowa, Łukasz Jewuła Tworkowa, Regina Gałek Złota, Karolina Osuch Tymowa, Amelia Koczwara Złota, Marlena Klecka Tworkowa, Karolina Gajda Złota, Magdalena Wątroba Tymowa, Krzysztof piech Złota, Monika Żółty Tymowa, Maja Trepa Tymowa, Krzysztof Bukowiec Tymowa, Maxymilian Żółty Tymowa, Mateusz Tobiasz Tymowa, Wojciech Gagatek Tworkowa, Kamil Piech Złota, Jakub Piech Złota, Alicja Pach Tworkowa, Artur Jabłoński Tworkowa, Paulina Ilczuk Złota, Wioletta Michalak Tymowa, Patryk Pattocy Tworkowa, Milena Apryjas Tymowa

miejsce III: Franciszek Ryba Czchów, Natalia Figiel Złota, Klaudia Dudek Złota, Klaudia Brzęk Jurków, Kacper Dychus Tworkowa, Jan Piech Złota, Wioletta Brzęk Jurków, Kacper Haberka Domosławice, Patryk Hołyst Złota, Małgorzata Cecuga Tworkowa

Wyróżnienie: Jakub Motak Tymowa

Kategoria Przedszkole

miejsce I:Kacper Piech Złota, Justyna Pabian Złota, Michalina Migda Złota, Kacper Migda Złota, Emil Bukowiec Tymowa, Aleksandra Osuch Tymowa, Zuzanna Szmit Jurków, Dawid Tomkowski Czchów, Karol Kornaś Złota, Zuzanna Mida Tymowa, Zuzanna Chudoba Jurków, Julia Kornaś Jurków, Lena Kupczyk Złota, Lena Turek Domosławice, Jakub Ogiela Jurków, Michał Kornaś Czchów, Marian Sroka Tworkowa, Damian Szymonik Złota, Milena Wojakiewicz Złota, Paulina Mulka Jurków, Edyta Sowa Jurków, Nikola Franczyk Złota, Tomasz Łośko Złota, Ksawery Karpiel Tymowa, Julia Karpiel Jurków, Milena Piechnik Złota, Anna Maciaś Jurków, Lena Motak Tymowa, Gabriel Bączek Złota, Dawid Gołąb Tymowa, Gabriel Salach Złota, Kamila Wojakiewicz Czchów, Wojciech Hołyst Złota, Marcin Karpiel Tymowa, Natalia Dyląg Złota, gr II "Zajączki" Czchów, Amelka Janik Tymowa, Michał Musiał Złota, Rafał Wrochniak Jurków, Nadia Śmiertka Czchów, Emilia Toboła Złota, Karol Kornaś Złota, Kacper Gołąb Tymowa, Emilia Włodarczyk Tworkowa, Dawid Gałat Tworkowa, Szymon Tobiasz Tymowa, Roksana Kołodziej Złota, Karolina Wątroba Tymowa .

Udział wzięli:

Gabriela Kęder Jurków, Maria Motak Jurków, Zuzanna Prusak Jurków, Daria Piech Jurków, Tymoteusz Piętka Jurków, Jakub Kamiński Złota, Karina Rzepa Jurków, Karolina Średniawa Jurków, Aleksandra Gasińska Jurków, Jan Konowal Jurków, Lena Filipczyk Jurków, Kamil Kulik Jurków, Julia Kostrzewa Jurków, Dawid Fielek Jurków, Nikola Karpiel Jurków, Witold Urban Jurków, Julia Piech Złota, Jakub Dziedzic Czchów, Sebastian Włodarczyk Tworkowa, Kornelia Karpiel Tymowa, Paweł Grząbel Tymowa, Jessica Staszczyk Tworkowa, Karol Piech Złota, Kamil Martyka Tymowa, Błażej Kornaś Tymowa, Dominik Szpil Tworkowa, Klaudia szymonik Złota, Mateusz Stachoń Złota, Weronika Kwiek Tymowa, Franciszek Ryba Czchów, Aleksandra łagosz Czchów, Julia Łagosz Czchów, Jakub Plesiński Tymowa, Marcelina Mamiak Czchów, Maja Grzesicka Tymowa, Anna Dębska Tymowa, Mateusz Borek Złota, Wiktoria Szewczyk Tymowa, Mariola Pach Tworkowa, Gabriela Kociołek Tymowa, Krystian Wojakiewicz Czchów, Ewa Kwiek Tymowa, Marzena Mamiak Jurków, Oliwia Plesińska Tymowa, Justyna Kornaś Jurków, Kacper Plesiński Tymowa, Łucja Joniec Tymowa, Patryk Kozdrój Tworkowa, Julia Domagała Tworkowa, Olivia Wojna Tworkowa, Bartosz Szpil Tworkowa, Olivier Brzęk Tworkowa, Aleksandra Kozdrój Tworkowa, Julia Kęder Tworkowa, Szymon Gnela Tymowa, Kacper Kołodziej Tworkowa, Katarzyna Włodarczyk Tymowa, Kamil Krężołek Jurków, Kacper Rzepa Jurków, Michał Gałek Złota, Miłosz Radźko Jurków, Izabela Musiał Jurków, Kamil Wolak Jurków, Kacper Nieć Jurków, Hubert Kostrzewa Jurków, Maksymilian Rzepa Jurków, Paulina Winiarska Jurków, Daniel Stachoń Złota, Nikodem Biernat Jurków, Jakub Wojna Jurków, Karolina Średniawa Złota, Kamila Adamczyk Tymowa, Klaudia Adamczyk Tymowa, Wiktoria Salaterska Tymowa, Patrycja Mróz Jurków, Miłosz Piech Jurków, Mateusz Fielek Jurków, Hubert Rzepka Jurków, Paweł Pabijan Jurków, Igor Szwarga Jurków, Celina Gurgul Złota, Anna Chojecka Złota, Filip Pytel Tymowa, Julia Kornaś Złota, Bartłomiej Cichy Domosławice, Magdalena Norek, Zuzanna Kraj Złota, Martyna Mordarska Domosławice, Konrad Tomkowski Czchów, Klaudia Roczniak Czchów, Wiktoria Chojecka Złota, Karol Potępa Złota, Konrad Rzepka Jurków, Maria Gicala Tymowa, Oliwia Trepa Tymowa, Magdalena Nosek Czchów, Kacper Toboła Domosławice, Patryk Merecik, Emilia Krakowska Złota, Sandra Orzeł Jurków, Natalia Hajduga Jurków, Michał Gałek Złota, Filip Janczak Złota, Milena Koczwara Złota, Judyta Nidecka Jurków, Krystian Brzęk Jurków, Julia Nieć Jurków, Milena nieć Jurków, Szymon Łukasik Jurków, Szymon Orszulak Jurków, Wiktoria Łagosz Czchów, Karolina Salwa Jurków, Piotr Mamiak Jurków, Milena Olchawa Jurków, Nikola Wójcik Jurków, Roksana Winiarska Jurków, Anastazja Ptak Jurków, Magdalena Kołodziej Jurków, Norbert Morys Jurków, Magdalena Orzeł Jurków, Piotr Średniawa Złota, Dominik Nieć Czchów, Kaja Horzymek Czchów, Wojciech Gałek Złota, Dawid Maciaś, Jakub Janczak, Karol Mytnik

Kalendarz wydarzeń
<< Listopad 2017 >>
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930